fbpx
Coaching dla Kobiet (Coaching Kobiecej Przemiany )

Coaching Kobiecej Przemiany – Metanoi

To rodzaj coachingu chrześcijańskiego według autorskiego programu przeznaczonego dla kobiet prowadzonego przez Maję Kowalczuk. O jego skuteczności świadczą kobiety, które po jego przejściu dokonały drobnych i wielkich zmian, by zbudować swoje  życie na nowych i trwałych fundamentach.

 

DLA KOGO?

Dla każdej kobiety, która:

-odczuwa potrzebę wewnętrznego rozwoju

-chce popracować nad zrozumieniem siebie jako kobiety, swojej tożsamości

-pragnie doświadczyć Boga jako Ojca

-nie chce być zależna w relacjach i od relacji

-chce stawiać silniejsze granice

-chce stać się najlepszą wersją siebie

-pragnie być dzielną, silną kobietą

-pragnie zweryfikować swoje przekonania odnośnie ja – kobieta, aby żyć w pełni wolności

 

KORZYŚCI

Niezależnie od wieku – zachęcam Cię do spotkania się z sobą, jako kobietą.  To bardzo ważne dla każdej z nas, żeby poznać się prawdziwie i aby nasze wszelkie działania wynikały ze świadomości naszej tożsamości. Wtedy Twoje decyzje, realizacje wszelkich pragnień będą wychodziły z miejsca wolności: relacje, dom, pewność siebie, kariera zawodowa, etc.

Podczas sesji możesz wejść w proces odkrywania swojej tożsamości; nauki stawania silniejszych granic; jeśli jesteś w momencie zamieszania, zniechęcenia, w momencie „coś mi nie pasuje, czuje jakbym utknęła” – to właśnie dobry moment, żeby odkryć źródło i wejść w życiodajną zmianę.

Tak naprawdę podczas pierwszej sesji wsłuchamy się w to, co potrzebuje odkrycia – tak  żebyś żyła pełnią swojego kobiecego potencjału.

Pamiętaj również, że sesje coachingowe nie są terapią.

 

CZAS TRWANIA

Żeby wejść w dobry, dynamiczny oraz konkretny proces zmiany zaleca się ciąg sesji w ilości od 6 -10 spotkań. Jedna sesja trwa od 1h.

 

Zarezerwuj wizytę