Coaching marki osobistej - Fideratio
blank
Coaching marki osobistej

Czym jest coaching marki osobistej

Coaching marki osobistej pomaga dokonywać zmian, podejmować decyzje, planować działania zmierzające do przemyślanej koncepcji siebie i wizji swojego życia opartego na autentyczności i prawdzie o sobie.
Markę osobistą ma każdy. Lekarz, któremu ufamy, prawnik, który cieszy się dobrą reputacją, nauczyciel, który jest wybitnych pedagogiem. Silna marka osobista, jej spójna komunikacja, dbałość o wizerunek i reputację są niezbędne w budowaniu i utrwalaniu swojej pozycji w otoczeniu zawodowym (jak wspomniany lekarz, prawnik, czy nauczyciel), czy osobistym (na gruncie relacji personalnych, działalności charytatywnych czy społecznych). Każdy z nas ma doświadczenie, potencjał intelektualny, talenty, zasoby, które wsparte odpowiednimi technikami planowania i zarządzania mogą przynieść wymierne korzyści, m.in.: rozwój kariery, zdobycie zaufania, szacunku, uznania i wpływu.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

  • Nauczysz się umiejętnie komunikować językiem własnych wartości, potrzeb i pryncypiów.
  • Nadasz swojej marce pożądany kierunek rozwoju, zyskasz jej atrakcyjność i rozpoznawalność.
  • Dzięki silnej marce osobistej nauczysz się budować lepsze relacje z otoczeniem, czy świadomie kierować swoją karierą, ale także pokonać osobiste bariery i ograniczenia.
  • Silna marka osobista staje się bardziej rozpoznawalna, szybciej osiąga zamierzone cele, zdobywa uznanie i charyzmę.
  • Zwiększysz poziom motywacji do realizacji celów osobistych oraz zawodowych
  • Zwiększysz poczucie pasji, energii do działania w zgodzie z samym sobą
  • Wzmocnisz poczucie własnej wartości i pewności w podejmowaniu życiowych decyzji
  • Wyjdziesz poza własną strefę komfortu: poszerzysz a nawet zmienisz perspektywę postrzegania rzeczywistości, co w efekcie pozwoli Ci na dostrzeżenie nowych możliwości, które wcześniej były niewidoczne

ILE TRWA COACHING?

Sesje coachingu odbywają się średnio co dwa tygodnie. Minimalna ilość sesji, aby proces coachingu mógł być skuteczny to 6 sesji. Standardem jest jednak 10 sesji coachingu.
Sesje w przeciwieństwie do psychoterapii nie muszą odbywać się co tydzień mogą odbywać się w różnym odstępie czasu w zależności od ustaleń pomiędzy klientem a coachem.

Zarezerwuj wizytę