Aneta Kopiszka - Fideratio
blank
Aneta Kopiszka

Oferuję:  

coaching chrześcijański

coaching indywidualny

Praca coacha jest dla mnie pasją i radością. Pomagam ludziom odkryć prawdę o nich, która jest autentycznym motorem do życiowej zmiany. Towarzyszę w dotarciu do sedna potrzeb oraz wydobyciu i realizowaniu potencjału adekwatnie do możliwości.

Wierzę, że jeśli odkryjesz prawdę i pogłębisz samoświadomość, to doświadczysz uwolnienia, które uzdolni Cię do  podjęcia działań w kierunku pozytywnej zmiany! Zapraszam Cię do tej podróży.

W ramach Coachingu chrześcijańskiego pomogę Ci:

  • Przejść z punktu, gdzie jesteś do punktu, gdzie chce widzieć Cię Pan Bóg
  • Współpracować z Duchem Świętym, przez modlitwę i Słowo Boże, aby zaplanować cele, które są zgodne z wizją, do której powołuje Cię Bóg
  • Jeśli szukasz coacha, który wierzy i działa w oparciu o wartości chrześcijańskie, żyje i pracuje  współpracując z Duchem Świętym to zapraszam Cię dziś do tej podróży.

Pracuję w podejściu holistycznym według modelu coachingu koaktywnego, który opiera się na wydobyciu z osoby, tego co najlepsze, jej zasobów i zdolności a przez to znalezieniu najbardziej optymalnego dla niej rozwiązania. W pracy opieram się na zasadach antropologii chrześcijańskiej.

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

  • Ukończyłam Studium Coachingu przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich
  • Jestem magistrem biotechnologii.
  • Pracowałam w biznesie  farmaceutycznym i w firmach szkoleniowych min. jako: Przedstawiciel Medyczny, Key Account Manager, Dyrektor Regionalny, Dyrektor Sprzedaży, Trener i Coach w zespołach sprzedażowych, Koordynator projektów szkoleniowych, Sales Manager projektujący szkolenia w Dale Carnegie Training.
  • Liczne szkolenia oraz stanowiska pracy dały mi praktykę, dzięki której wiem, jak pracuje się w korporacji, jak się wygrywa i przegrywa oraz jak nauczyć się powstawać.

W sercu zawsze byłam coachem. Nieustannie rozwijam warsztat pracy i przechodzę wiele procesów rozwojowych, dlatego teraz mogę Ci towarzyszyć w tym, co przeżywasz.

Prywatnie – żona dobrego męża i mama dwójki wspaniałych dzieci.

Zarezerwuj wizytę