Karolina Fromont - Fideratio
blank
Karolina Fromont

Coach, rekolekcjonista, prowadząca warsztaty, treningi i szkolenia, nauczyciel jęz. angielskiego

Oferuję:

Coaching w ujęciu chrześcijańskim, coaching indywidualny, coaching par małżeńskich i coaching dla narzeczonych (wraz z mężem Karolem)

Pomogę Ci:

  • Zaprzyjaźnić się ze sobą i odkryć swoje „ja”,
  • Odkryć swoje umiejętności i talenty, zarówno w kontekście relacji z Bogiem, innymi ludźmi jak i samym sobą
  • Przyjrzeć się, ułożyć lub uporządkować różne aspekty swojego życia tak by prowadziły cię do rozwoju i dawały satysfakcję
  • Ugruntować i skonkretyzować twoje cele tak byś mógł je realizować w codziennym życiu, życiu rodzinnym i zawodowym

Wykształcenie i doświadczenie:

Jestem absolwentką UMCS, gdzie studiowałam Chemię i Fizykę. Kształciłam się na WSZiA w Opolu kończąc podyplomowe studia Mediacji i Negocjacji. Jestem Dyplomowanym Praktykiem Coachingu. Ukończyłam również Szkołę Muzyczną I stopnia. Jestem również vice-prezesem Fundacji Reaching Beyond – Sięgając Nieba, która zajmuje się szeroko pojętym rozwojem człowieka: duchowym, psychicznym i fizycznym. Wraz z mężem wybraliśmy szalony sposób na życie i zostaliśmy świeckimi misjonarzami, a pracowałam na trzech kontynentach: w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Od wielu lat tłumaczę teksty z języka angielskiego na język polski i odwrotnie, a mając dobre podejście pedagogiczne pomagam dorosłym i dzieciom zrozumieć i zacząć używać j. angielski. Od wielu lat podróżujemy z mężem po świecie i Polsce prowadząc rekolekcje, szkolenia i warsztaty dla różnych grup wiekowych.

Prywatnie … i pasje

Od ponad 20 lat jestem żoną bardzo interesującego człowieka, z którym przeszłam przez ogień i wodę, i zwycięsko wyszliśmy po drugiej stronie. Nagrywam filmy na YouTube, więc chyba można mnie już nazwać „YouTuberką”.

Mając korzenie wojskowe (dwóch pułkowników od strony mamy) zawsze ciągnęło mnie do wojska. Wybrałam jednak stowarzyszenie strzeleckie i aktywnie ćwiczę strzelectwo sportowe, jaki i dynamiczne. Śpiewam, gram, opracowuję graficznie rysunki do bajek Karola, Przenoszę zdjęcia na drewniane deski tworząc za każdym razem coś zupełnie nowego.