Zasady korzystania z psychoterapii i coachingu w centrum Fideratio
blank
ZASADY KORZYSTANIA Z PSYCHOTERAPII I COACHINGU W NASZYM CENTRUM

1. Sesja indywidualna psychoterapii trwa 50 min., par/małżeńska 60 min. lub 90 min.
2. Sesja coachingu trwa 60 minut.
3. Przy rezerwacji wizyty online za pośrednictwem strony fideratio.pl prosimy zawsze o podanie nr tel. oraz adresu e-mail, na który przychodzi potwierdzenie rezerwacji oraz przekierowanie do płatności za wizytę.
4. Płatność należy dokonać wybierając jedną z dwóch możliwości: Przelewy24 lub Paypal. W przypadku wyboru opcji Przelewy24 lub PayPal płatność można dokonać od razu w momencie rezerwacji przez szybki przelew internetowy. Lecz UWAGA! Link do płatności Przelew24 ważny jest jedynie 48 godzin. Po upływie 48 godzin – link jest nieważny, a rezerwacja jest automatycznie anulowana. Płatność PayPal jest ważna 24 godziny. Po upływie tego czasu rezerwacja również zostanie anulowana.
5. Po otrzymaniu potwierdzenia wizyty na maila, w ciągu 24 godzin wybrany specjalista, z którym jest umówiona sesja, przesyła swoje dane do kontaktu: login SKYPE i telefon kontaktowy.
6. W przypadku kiedy Klient nie może odbyć wizyty, zobowiązany jest odwołać sesję najpóźniej w dniu poprzedzającym sesję, czyli 24 godziny przed sesją, tylko w przeciągu DNI ROBOCZYCH.
7. W przypadku nieodwołania sesji lub odwołania jej w dniu sesji, Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłaty za nieobecną sesję psychoterapii przed terminem kolejnego spotkania. Możliwe jest zwolnienie z opłaty w przypadku ważnych zdarzeń losowych.
8. W przypadku osób niepełnoletnich rodzice/opiekunowie zobowiązani są do współpracy (w tym wzięcia udziału w psychoterapii) w zakresie zaleconym przez prowadzącego psychoterapię. Na pierwszej sesji obecność jednego z rodziców jest obowiązkowa.
9. Spóźnienie się Klienta na sesję oznacza, że zaplanowana sesja nie odbędzie się w pełnym wymiarze czasowym przewidzianym na sesję ale w czasie skróconym odpowiednio do długości spóźnienia.
10. Klient może wystąpić z prośbą o zaświadczenie lub opis przeprowadzonych testów za dodatkową opłatą.
11. Po otrzymaniu danych od Specjalisty, Klient jako pierwszy kontaktuje się z Specjalistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone gwiazdką.