Aneta Iłenda - Fideratio
Aneta Iłenda

Oferuję:

konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży (od 10 r.ż.), terapię małżeństw i par, coaching.

Pomagam w obszarach:

–  doradztwa kariery

– trudności w relacjach interpersonalnych, komunikacji w związkach

– żałoby, straty, rozstania, problemów separacyjnych

– zaburzeń psychosomatycznych

– zaburzeń lękowych, nerwicowych i depresyjnych

– problemów wychowawczych

–  treningu kompetencji społecznych

–  interwencji kryzysowej

W pracy kieruję się podejściem integracyjnym, dobieram optymalną formę wsparcia w zależności o potrzeb. Działania podejmuję na wielu płaszczyznach, dostosowując je do konkretnych potrzeb.

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Kończę 4,5 letni kurs psychoterapii przygotowujący do uzyskania certyfikatu PTP. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Kurs przygotowuje również do pracy metodą psychodramy nadając I stopień szkolenia w tym zakresie. W swojej pracy wykorzystuję elementy psychodramy.

Jestem również trenerem i coachem. Prowadzę sesje i treningi zarówno grupowe jak i indywidualne. Ukierunkowane na rozwój osobisty jak i interwencyjne mające na celu wyjście z sytuacji kryzysowej.

Jako wolontariusz prowadzę również poradnictwo psychologiczne i psychoterapię w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Brygidy Szwedzkiej.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty uznając, że proces psychoterapii to szczególnego rodzaju relacja, której jakość jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu terapii.

Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach dodatkowego kształcenia. Dbam o jakość swojej pracy, pozostając pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję z pasją. Kocham to co robię. Czuję dużą wdzięczność, że mogę towarzyszyć ludziom na różnych etapach ich wędrówki życiowej. Skupiam się na tym, aby mimo różnych zakrętów życiowych, czerpali radość z tej wędrówki i żyli pełnią życia.

W sferze prywatnej uwielbiam spędzać czas na caravaningu wraz z moimi chłopakami – mężem, synkiem oraz psem Chewbacca.

Zarezerwuj wizytę