Aneta Iłenda - Fideratio
blank
Aneta Iłenda

Oferuję:

konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci i młodzieży (od 10 r.ż.), terapię małżeństw i par, coaching.

Pomagam w obszarach:

–  doradztwa kariery

– trudności w relacjach interpersonalnych, komunikacji w związkach

– żałoby, straty, rozstania, problemów separacyjnych

– zaburzeń psychosomatycznych

– zaburzeń lękowych, nerwicowych i depresyjnych

– problemów wychowawczych

–  treningu kompetencji społecznych

–  interwencji kryzysowej

W pracy kieruję się podejściem integracyjnym, dobieram optymalną formę wsparcia w zależności o potrzeb. Działania podejmuję na wielu płaszczyznach, dostosowując je do konkretnych potrzeb.

Wykształcenie:

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz 4,5 letni kurs psychoterapii z certyfikatem PTP. Kurs ten jest atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej we współpracy z Katedrą Psychiatrii Collegium Medicum UJ. Kurs przygotował mnie również do pracy metodą psychodramy nadając I stopień szkolenia w tym zakresie. W swojej pracy wykorzystuję elementy psychodramy.

Jestem również trenerem i coachem. Prowadzę sesje i treningi zarówno grupowe jak i indywidualne. Ukierunkowane na rozwój osobisty jak i interwencyjne mające na celu wyjście z sytuacji kryzysowej.

Jako wolontariusz prowadzę również poradnictwo psychologiczne i psychoterapię w Ośrodku Wsparcia Dziecka i Rodziny im. Św. Brygidy Szwedzkiej.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i pracuję zgodnie z zasadami zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty uznając, że proces psychoterapii to szczególnego rodzaju relacja, której jakość jest jednym z kluczowych czynników w powodzeniu terapii.

Stale podnoszę swoje kompetencje poprzez udział w różnorodnych formach dodatkowego kształcenia. Dbam o jakość swojej pracy, pozostając pod regularną superwizją certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Pracuję z pasją. Kocham to co robię. Czuję dużą wdzięczność, że mogę towarzyszyć ludziom na różnych etapach ich wędrówki życiowej. Skupiam się na tym, aby mimo różnych zakrętów życiowych, czerpali radość z tej wędrówki i żyli pełnią życia.

W sferze prywatnej uwielbiam spędzać czas na caravaningu wraz z moimi chłopakami – mężem, synkiem oraz psem Chewbacca.

Zarezerwuj wizytę