Karol Fromont - Fideratio
blank
Karol Fromont

Coach, rekolekcjonista, prowadzący warsztaty i szkolenia, autor książek

Oferuję:

Coaching w ujęciu chrześcijańskim, coaching indywidualny, coaching par małżeńskich i coaching dla narzeczonych (wraz z żoną Karoliną)

Pomogę Ci:

  • Przyjrzeć się twoim wartościom i zaplanować realny sposób wprowadzenia ich w twoje życie
  • Poszukać odpowiedzi na pytanie w jaki sposób możesz wypełnić swoje potrzeby i pragnienia
  • Zobaczyć w jaki sposób twoje talenty i umiejętności mogą prowadzić do rozwoju osobistego
  • Odkryć twoją tożsamość w relacji do kochającego Boga
  • Odkryć w jaki sposób budować zdrowe relacje
  • Urealnić twoje marzenia

Wykształcenie i doświadczenie:

Jestem absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Kształciłem się na Uniwersytecie Opolskim otrzymując Diploma Licentiae z teologii pastoralnej. Jestem Dyplomowanym Praktykiem Coachingu. Jestem prezesem Fundacji Reaching Beyond – Sięgając Nieba, która zajmuje się szeroko pojętym rozwojem człowieka: duchowym, psychicznym i fizycznym. Wraz z żoną pracowałem na misjach na trzech kontynentach: Azji, Europie i Ameryce Północnej. Napisałem podręcznik: „Radość głoszenia Dobrej Nowiny – czyli słów kilka o kerygmacie”, oraz bajkę „Cudowny Kryształ”, która została wydana także jako audiobook (inne bajki „w drodze”).

Prywatnie … i pasje

Jestem mężem niepowtarzalnej kobiety od ponad 20 lat. Od wielu lat podróżujemy po świecie i Polsce prowadząc rekolekcje, szkolenia i warsztaty dla różnych grup wiekowych.

Piłka nożna i muzyka to moje dwie pasje. Gram na rożnego rodzaju instrumentach perkusyjnych. Mój ulubiony instrument to bęben jambee.