Katarzyna Domańska - Fideratio
blank
Katarzyna Domańska

Certyfikowany coach
Oferuję coaching rozwoju zawodowego i biznesu

Oferuję wsparcie każdemu, kto chce osiągnąć satysfakcję i spełnienie w pracy, czy we własnym biznesie: świadomie i odpowiedzialnie, z poczuciem sensu tego, co robi, w oparciu o autentyczność, wiarygodność, zaufanie, reputację, życiową misję i powołanie.

Pomogę Ci:

 • Zaplanować, rozwijać i modyfikować ścieżkę kariery zawodowej w oparciu o Twoje cele i wartości
 • Pokonać osobiste bariery i ograniczenia
 • Skutecznie dokonywać zmian, podejmować decyzje, wydajniej pracować
 • Zbudować lepsze relacje z otoczeniem i bliskimi
 • Rozwinąć kompetencje i talenty
 • Świadomie pokierować swoją karierą, by nie ulec wypaleniu zawodowemu
 • Osiągnąć życiową równowagę (work life balance)

Pracuję w podejściu Co-Active Coaching w oparciu o kodeks etyczny International Coach Federation

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

 • Jestem absolwentką akredytowanego przez ICF programu CoachWise™ oraz studium coachingu w ujęciu chrześcijańskim certyfikowanym przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
 • Od blisko 10 lat wspieram przedsiębiorczość wśród kobiet. W ramach projektu Kariera w spódnicy™ współtworzonego z dziennikiem Rzeczpospolita i serwisem Kariera.pl szkoliłam kobiety prowadzące własną działalność gospodarczą.
 • Mam 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, marketingu i PR. Mam za sobą wieloletnią praktykę menedżerską – pracowałam zarówno dla międzynarodowych korporacji, koncernów wydawniczych, spółek giełdowych. Aktualnie pracuję dla Legimi SA
 • Dwukrotnie pełniłam funkcję wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Marketingu. W latach 2017-2018 zasiadałam w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations
 • Jestem absolwentką filozofii na UKSW oraz London School of Public Relations

Publikacje m.in. w Businesswomen Magazine, Głos karmelu, Polki.pl Mamotoja.pl, Wszystkoconajwazniejsze.pl, współautorka książki „E-marketing w akcji” (Helion) oraz „Kim jestem. Rzecz o św. Edycie Stein” (Wydawnictwo Karmelitów Bosych). Członkini Towarzystwa im. Edyty Stein i Stowarzyszenia Komisariatu Ziemi Świętej.

Referencje

Wasze opinie o mnie

Katarzyna Domańska należy do bezcennego i niezwykle rzadkiego dzisiaj gatunku ludzi, którzy są jak promienie słońca. Można się przy niej ogrzać, być sobą i poczuć się dobrze i bezpiecznie. Katarzyna jest szczerze zainteresowana drugim człowiekiem, niezależnie od tego kim jest i jaką pełni funkcję. Potrafi nie tylko rozmawiać, ale i słuchać, a przede wszystkim usłyszeć. Umie też udzielać mądrych rad, które pomagają w przejściu na wyższy poziom tego, co robimy i co chcemy robić. Jeśli więc chcecie się rozwijać i zmieniać na lepsze - korzystajcie ze wsparcia Katarzyny, a zrobicie to szybciej i skuteczniej!

Agnieszka Dydycz
Agnieszka Dydyczlider, mentor, coach, autorka książek

Pracę z Kasią polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej, pomocnej dłoni na swojej życiowej ścieżce pełnej chaszczy niepewności. Z zalęknionej i zablokowanej artystki stałam się pisarką. Moja książka nie powstałaby bez Anioła Stróża, jakim była Kasia. Czuję dumę z naszego wspólnego dzieła i radość, że to, co było moim marzeniem urzeczywistnia się na moich oczach. Dzięki naszej wspólnej pracy napisałam książkę w niecałe 2 miesiące. To najlepszy dowód na skuteczność metod Katarzyny.

Izabela Antosiewicz
Izabela AntosiewiczPisarka, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, energetyzujący mówca

Katarzyna dawała mi pozytywną energię i wierzyła w napisanie mojej książki bardziej niż ja. Miała w zanadrzu profesjonalny arsenał pytań, które pomagały mi znaleźć ścieżkę w gąszczu niewiadomych w mojej głowie. Udzielał mi się jej spokój i opanowanie. Zarażała mnie optymizmem i wspierała swoim profesjonalizmem.

Izabela Antosiewicz
Izabela AntosiewiczPisarka, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, energetyzujący mówca

Katarzyna jest osobą, która postawiła w naszej pracy na właściwy plan. Trzymanie się go, w sposób usystematyzowany i konsekwentny bardzo mi odpowiadało. W efekcie powstała
wspólnie wypracowana, dobrze skrojona strategia, którą miałem ochotę podążać. W
pracy z Kasią cenię jej fachowość i intuicję. Dziś mam swoją markę i wiem jak nią
zarządzać - to daje mi poczucie dobrze zrobionej pracy, a co za tym idzie ogromną
satysfakcję . Polecam Kasię za jej wyczucie rytmu, za profesjonalizm i zaangażowanie.

Marcin Grzegrzółka
Marcin GrzegrzółkaTrener mentalny, coach, prezes Fundacji Z Ławki Rezerwowych

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

 • Jestem absolwentką certyfikowanego przez ICF programu CoachWise™ oraz szkoły coachingu przy Stowarzyszeniu Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
 • Od blisko 10 lat wspieram przedsiębiorczość wśród kobiet. W ramach projektu Kariera w spódnicy™ współtworzonego z dziennikiem Rzeczpospolita i serwisem Kariera.pl prowadziłam szkoliłam kobiety które prowadzą własną działalność gospodarczą.
 • Mam 20 lat doświadczenia w zarządzaniu, marketingu i PR. Mam za sobą wieloletnią praktykę menedżerską – pracowałam zarówno dla międzynarodowych korporacji (Oriflame), koncernów wydawniczych (Edipresse, Egmont), spółek giełdowych (Lemon Sky) jak i start up’ów (Legimi), współpracując z takimi markami jak Disney/Pixar, McDonald’s, BBC, HBO.
 • Byłam prezesem i dyrektorem zarządzającym spółki Think Open, działającej w branży marketingu interaktywnego. Dwukrotnie pełniłam funkcję wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Marketingu. W latach 2017-2018 zasiadałam w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
 • Jestem absolwentką filozofii na UKSW oraz London School of Public Relations.

Pracuję w podejściu Co-Active Coaching w oparciu o kodeks etyczny International Coach Federation
Publikacje m.in. w Businesswomen Magazine, Głos karmelu, Polki.pl Mamotoja.pl, Wszystkoconajwazniejsze.pl
Współautorka książki „E-marketing w akcji” (Helion) oraz „Kim jestem. Rzecz o św. Edycie Stein” (wydawnictwo Karmelitów Bosych).
Więcej o tym, co robię na : www.superbrandme.pl

Zarezerwuj wizytę