Katarzyna Domańska - Fideratio
blank
Katarzyna Domańska

Certyfikowany coach
Oferuję: Coaching rozwoju zawodowego i kariery, life coaching

Oferuję wsparcie osobom, które pragną osiągnąć satysfakcję i spełnienie w pracy. Pomagam rozwijać karierę w oparciu o autentyczność, talenty, umiejętności i kompetencje. Moją specjalnością jest coaching zawodowy i budowanie marki osobistej – świadomie i odpowiedzialnie, na fundamentach wiarygodności, zaufania, reputacji i życiowej misji.

Pomogę Ci:

 • Zaplanować, rozwijać i modyfikować ścieżkę kariery zawodowej w oparciu o Twoje cele i wartości
 • Pokonać osobiste bariery i ograniczenia
 • Skutecznie dokonywać zmian, podejmować decyzje, wydajniej pracować
 • Zbudować lepsze relacje z otoczeniem i bliskimi
 • Rozwinąć kompetencje i talenty
 • Świadomie pokierować swoją karierą, by nie ulec wypaleniu zawodowemu
 • Osiągnąć życiową równowagę (work life balance)

Pracuję w podejściu Co-Active Coaching w oparciu o kodeks etyczny International Coach Federation

Doświadczenie zawodowe i wykształcenie:

 • Mam 25 lat doświadczenia w branży wydawniczej, marketingu i PR. Mam za sobą wieloletnią praktykę menedżerską – pracowałam zarówno dla międzynarodowych korporacji, koncernów wydawniczych, spółek giełdowych, jak i startupów. Zawodowo jestem związana ze spółką Legimi, w której zajmuję stanowisko Dyrektorki Wydawniczej.
 • Jestem absolwentką akredytowanego przez ICF programu CoachWise™ oraz studium coachingu w ujęciu chrześcijańskim certyfikowanym przez Stowarzyszenie Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie.
 • Od blisko 10 lat wspieram przedsiębiorczość wśród kobiet. W ramach projektu Kariera w spódnicy™ współtworzonego z dziennikiem Rzeczpospolita i serwisem Kariera.pl szkoliłam kobiety prowadzące własną działalność gospodarczą. Jestem założycielką Coachingu w Spódnicy – portalu, który dedykowany jest rozwojowi kobiet.
 • Dwukrotnie pełniłam funkcję wiceprezesa Polskiego Stowarzyszenia Marketingu. W latach 2017-2018 zasiadałam w zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
 • Jestem absolwentką filozofii na UKSW oraz London School of Public Relations.

Moja strona: www.katarzynadomanska.eu

Referencje

Wasze opinie o mnie

Katarzyna Domańska należy do bezcennego i niezwykle rzadkiego dzisiaj gatunku ludzi, którzy są jak promienie słońca. Można się przy niej ogrzać, być sobą i poczuć się dobrze i bezpiecznie. Katarzyna jest szczerze zainteresowana drugim człowiekiem, niezależnie od tego kim jest i jaką pełni funkcję. Potrafi nie tylko rozmawiać, ale i słuchać, a przede wszystkim usłyszeć. Umie też udzielać mądrych rad, które pomagają w przejściu na wyższy poziom tego, co robimy i co chcemy robić. Jeśli więc chcecie się rozwijać i zmieniać na lepsze - korzystajcie ze wsparcia Katarzyny, a zrobicie to szybciej i skuteczniej!

Agnieszka Dydycz
Agnieszka Dydyczlider, mentor, coach, autorka książek

Katarzyna jest osobą, która postawiła w naszej pracy na właściwy plan. Trzymanie się go, w sposób usystematyzowany i konsekwentny bardzo mi odpowiadało. W efekcie powstała
wspólnie wypracowana, dobrze skrojona strategia, którą miałem ochotę podążać. W
pracy z Kasią cenię jej fachowość i intuicję. Dziś mam swoją markę i wiem jak nią
zarządzać - to daje mi poczucie dobrze zrobionej pracy, a co za tym idzie ogromną
satysfakcję . Polecam Kasię za jej wyczucie rytmu, za profesjonalizm i zaangażowanie.

Marcin Grzegrzółka
Marcin GrzegrzółkaTrener mentalny, coach, prezes Fundacji Z Ławki Rezerwowych

Pracę z Kasią polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej, pomocnej dłoni na swojej życiowej ścieżce pełnej chaszczy niepewności. Z zalęknionej i zablokowanej artystki stałam się pisarką. Moja książka nie powstałaby bez Anioła Stróża, jakim była Kasia. Czuję dumę z naszego wspólnego dzieła i radość, że to, co było moim marzeniem urzeczywistnia się na moich oczach. Dzięki naszej wspólnej pracy napisałam książkę w niecałe 2 miesiące. To najlepszy dowód na skuteczność metod Katarzyny.

Izabela Antosiewicz
Izabela AntosiewiczPisarka, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, energetyzujący mówca

Katarzyna dawała mi pozytywną energię i wierzyła w napisanie mojej książki bardziej niż ja. Miała w zanadrzu profesjonalny arsenał pytań, które pomagały mi znaleźć ścieżkę w gąszczu niewiadomych w mojej głowie. Udzielał mi się jej spokój i opanowanie. Zarażała mnie optymizmem i wspierała swoim profesjonalizmem.

Izabela Antosiewicz
Izabela AntosiewiczPisarka, Mind Opener, propagatorka rodzicielstwa opartego na Mocnych Stronach, energetyzujący mówca